UpToDate & ClinicalKey Eğitimi!

EBSCO Webinar!
13 Kasım 2020
Hiperkitap Mobil Uygulamada 25.000 E-Kitap!
27 Kasım 2020

UpToDate & ClinicalKey Eğitimi!

Kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak kayıt oluşturduğunuz oturuma girebilirsiniz.

3 Aralık Perşembe   12:30

Kayıt linki:  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUpdeCqqTMsGdccvmmaKwWCqklFJ93tZ2te

 

İçinde bulunduğumuz günlerde, COVID-19 virüsü ile ilgili, alanınızda size destek olacağını düşündüğümüz, araştırmalarınızda kullanabileceğiniz en güncel ve kanıta dayalı bilgileri içermekte olan ClinicalKey ve UpToDate online kullanıcı eğitimine katılımınızı bekliyoruz.

 

Eğitim Dili : Türkçe

Elsevier yayınevine ait ”ClinicalKey’‘ veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan kapsamlı bir veri tabanıdır.

Elsevier’e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında, 7100’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 11.800’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir. UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.